ЕКСПОЗИЦІЇ


Previous Next

Дякуємо усім гостям та мешканцям Фастівської громади, хто долучився до благодійних екскурсій та заходів музею, підтримуючи Збройні Сили України. Завдяки вам, дорогі земляки, нам за короткий час вдалося зібрати 2300 гривень, які ми, як і було заплановано, із задоволенням витратили на смаколики для наших хлопців і дівчат, які виборюють для нас усіх таку довгоочікувану ПЕРЕМОГУ !
Дякуємо діткам та їхнім батькам, які брали участь у благодійних майстер-класах та свої витвори, виготовлені власноруч, разом із солодощами передали нашим відважним Героям на передову.
Впевнені, що наші молитви та віра у перемогу України над ненависним ворогом неодмінно додадуть сил нашим ЗАХИСНИКАМ, а малюнки та обереги зігріватимуть їхні душі теплом та оберігатимуть від ворожих куль!
Дякуємо, рідненькі, за мирне небо, яке ви тримаєте над нами! Повертайтеся живими та з ПЕРЕМОГОЮ!


Previous Next

Експозиція «Археологічні знахідки Фастівщини» - висвітлює історію розвитку людства на теренах Фастівщини від первісного суспільства до середніх віків.


Previous Next

Експозиція “Героям Слава!” представлена особистими речами та світлинами життя Героя Небесної Сотні фастівчанина Андрія Саєнка, який загинув на Майдані Незалежності 20 лютого 2014 року.


Previous Next

 

Експозиція “Славетний Семен Палій” висвітлює події нової доби (кінець 80-х років XVII ст. - початок XVIII ст.) на Фастівщині, які пов’язані з утворенням держави Семена Палія та його боротьбою за об’єднання з Лівобережною Україною.


Previous Next

Експозиція “Фастівщина у Другій Світовій війні” присвячена обороні та визволенню міста від німецьких загарбників.

Сторінка 1 із 2