Не кожен край може похвалитися земляком, чиї слова пронеслися крізь роки і лягли у фундамент будівництва незалежної України. Фастівщина пишається тим, що на нашій землі жив, працював і творив відомий український поет, публіцист, громадський і культурний діяч, справжній патріот, людина з нелегкою долею, але незламним духом Володимир Іванович Косовський.

Напередодні дня хрещення Київської Руси-України, у Фастівському державному краєзнавчому музеї 23.07.21 р. відбулася презентація видань нашого земляка, краєзнавця, члена Національної спілки краєзнавців України Володимира Івановича Дросенка - "Культові споруди Фастівщини" та "Некрополі міста Фастова".

Теплою душевною атмосферою відзначився сьогодні майстер-клас із вишивання стрічками, що відбувся у нашому музеї завдячуючи чудовій людині, МАМІ, яка виховала сина-Героя, а також майстрині із художньої вишивки Тамарі Тихонівні Бобосі.

Нині, в рамках відзначення 25-ї річниці Конституції України, у Фастові проходить Фестиваль кримсько-татарської культури.

Сьогодні у Фастівському державному краєзнавчому музеї під час відкриття нової персональної виставки художніх робіт "Мій милий рідний край", фастівчани та гості нашого міста мали змогу познайомитися з чудовим художником,талановитим графіком та карбувальником, нащадком відомого знатного роду Брандтів, фастівчанином Святославом Шемонаєвим.

Сторінка 1 із 24