І гіркота пече полинна

Сьогодні у нашому музеї пройшов театралізований урок " І гіркота пече полинна", присвячений 35-й річниці Чорнобильського лиха. Через карантин у квітні, юні актори аматорського клубу театрального мистецтва "Золоті зерна" лише сьогодні змогли, нарешті, відтворити його на імпровізованій сцені Фастівського державного краєзнавчого музею.

Глядачами були учні академічного ліцею №2.
Завдяки відмінній щирій грі аматорів, глядачі на деякий час потрапили у 1986 рік, коли під час евакуації населення із зони лиха, в одному автобусі зустрілися люди різних характерів, різних професій, різної вікової категорії. Десятки доль в одну мить поєднала одна біда...

Дякуємо усім-усім учасникам сьогоднішнього уроку правди, уроку життя! Уроку, який обов'язково залишиться в пам'яті, як застереження майбутнім поколінням!..