#День музеїв

Сьогодні, у наше професійне свято, ми вже традиційно збираємо у музеї коло наших давніх, перевірених часом, друзів, які багато років підтримують музей!

І хоч нині нелегкий для країни та усіх нас час, тішимося, що можемо, дякуючи Богові та Збройним Силам України, зібратися тут усі разом, щоби порадіти ще одному дню у нашому житті.
Щиро дякуємо усім, хто щороку 18 травня, у свято усіх музейників, не втомлюється приходити до музею, щоби привітати нас.
Музей також приготував подарунок для фастівчан - презентував чергове музейне науково-інформаційне видання з історії закладів культури на Фастівщині "Фастівщина: з історії культурного життя краю".
Дякуємо усім, хто долучився до підготовки видання краєзнавчих нарисів, за плідну співпрацю у висвітленні маловідомих сторінок з історії з становлення та розвитку закладів культури нашого краю!
При нагоді, вітаємо колег - працівників музеїв нашого міста, області та всієї країни із Всесвітнім днем музеїв! Миру, добра та неодмінної ПЕРЕМОГИ усім нам!