НОВИНИ

Cила поетичного слова

Previous Next

Щоби вшанувати її Величність ПОЕЗІЮ, до всесвітнього дня поезії у нашому музеї пройшов дуже теплий і чуттєвий захід - літературне знайомство із нашою фастівською поетесою Валентиною Інклюд.


Про Божий дар, який спонукає звичайні слова перетворювати на римовані рядки, про силу поетичного слова та про роль поезії в нашому житті спілкувалися з авторкою двох поетичних збірок майже дві години, а час пролетів зовсім непомітно. Пані Валентина так захоплююче декламувала власні вірші, що кожен з учасників зустрічі відчував їх кожною своєю клітиною, усім своїм серцем... А поетичне слово в неї дууууже сильне!
Провела цей цікавий захід науковий співробітник музею Людмила Костюк, а вдячними слухачами були учні 9 класу Фастівського ліцею # 1, які не лише затамувавши подих насолоджувалися поезією п. Валентини, але й продекламували вірші поетеси, що стало для неї несподіваним і дуже приємним подарунком.
Крім того, серед слухачів виявився юний поет - однокласник, який не так давно римує, проте люб'язно поділився своєю творчістю з поважним товариством.
Подякували усім: і п.Валентині - за чудову поезію, і слухачам - за любов до поетичного слова, і музею - за організацію таких важливих для фастівчан зустрічей...
Наближаємо ПЕРЕМОГУ разом!